Technologie Atomic

 

ADAPTIVNÍ KLENUTÍ

Když je lyže zatížena tak se lehce zvedne špička. Lyže se tak lépe chová v prašanu než lyže s normálním prohnutím. S lyží se lépe začíná oblouk a nezachytává se v oblouku. Při hranění je celá hrana lyže ve styku s podložkou.

 

ADAPTIVE ROCKER

Když je lyže zatížena tak se lehce zvedne špička. Lyže se tak lépe chová v prašanu než lyže s normálním prohnutím. S lyží se lépe začíná oblouk a nezachytává se v oblouku. Při hranění je celá hrana lyže ve styku s podložkou.

POWDER ROCKER

Prohnutí lyže, které je určeno pro ježdění (plavání) v prašanu. Lyže má zvednutou špičku a patu. Na tvrdém povrchu je lyže stabilní díky tradičnímu prohnutí pod vázání.

TRADIČNÍ KLENUTÍ

Tradiční prohnutí lyže. Celá hrana je i při maximálním zatížení ve styku s podložkou. Nejlepší vlastnosti na sjezdovce.

 

ACTIVE CAMBER

Tradiční prohnutí lyže. Celá hrana je i při maximálním zatížení ve styku s podložkou. Nejlepší vlastnosti na sjezdovce.

D2 DOUBLEDECK

Technologie D2 DOUBLEDECK upravuje vlastnosti lyže tak aby byla v pomalých rychlostech lehce ovladatelná a při rychlejší jízdě stabilní. Lyže s touto technologií je v podstatě složena ze dvou odlišných vrstev. Spodní vrstva (The Adapter Deck) je měkčí, pomáhá tlumit vibrace, přesně kopíruje povrch a tím pádem pomáhá k dokonalému hranění. Vrchní vrstva (The Control Deck) slouží jako řídící modul, přenáší impulsy přímo na spodní vrstvu.

 

 

D2 VARIO CUT

Lyže s technologií Vario Cut přizpůsobují svoji tvrdost a radius okolním podmínkám a potřebám lyžaře. První a druha vrstva jsou spojeny klouzavě, což má za následek ideální tlumení vibrací. Všechny uvedené technologie pomáhají lyžaři stát se lepším.

 

D2 VARIO FLEX

Klouzající spojení první a druhé vrstvy mění tvrdost lyže podle rychlosti a zatížení. V malých rychlostech je lyže jednoduše ovladatelná. Ve vyšších rychlostech reaguje lyže dynamičtěji. Rostoucí tvrdost lyže pomáhá dosahovat požadovaného zrychlení při výjezdu z oblouku.

 

WOMEN FLEX ZONES

Lyže je nejtvrdší pod vázáním a pružnost se zvětšuje směrem ke špičce a patě. V oblouku lyže velmi dobře hraní díky perfektnímu styku s podložkou pod vázáním. Pružnost lyže na špičce a patce zaručuje jednoduché zahájení oblouku.

 

V-SHAPE BODY

Tvar lyže připomíná písmeno V - špička je širší oproti úzké patce. Díky V-tvaru budete mít Vaši jízdu vždy pod kontrolou. Pokud máte rádi pohodovou jízdu s občasným driftem, tak je tvar V-shape pro Vás ideální.

 

HEEL FIT

Přizvednutá koncová část vázání (patka) pomáhá snižovat tlak působící na záda a páteř. Technologie Heel Fit byla vyvinuta kvůli rozdílné anatomické pozici těžiště těla. Vedlejším účinkem přizvednuté patky je přirozenější pozice při jízdě.

 

HALF-CAP

Jedná se o konstrukci lyže, která spojuje dohromady výhody capové konstrukce a sendvičové konstrukce s bočnicemi. Vršek lyže je tvořen capovou konstrukcí, což znamená že je velmi odolný vůči mechanickému poškození. Po stranách lyže v oblasti pod vázáním přechází capová konstrukce v bočnice a to zaručuje velmi dobrý přenos energie na hranu lyže, dobré tlumení vibrací a dlouhou životnost.

 

 

DOUBLEDECK POWERCORE CAP

Kombinace Doubledecku a Capové konstrukce dodává lyži agilitu. Celodřevěné jádro s titanalovými a laminátovými pláty umožňují dynamickou jízdu a excelentní držení stopy. Dva gumové články v oblasti vázání tlumí vibrace a dělají jízdu plynulejší.

 

 

SLANTED SIDEWALL SPEEDCORE

Celodřevěné jádro spolu s bočnicemi po celé délce lyže je jedna z nejlepších konstrukcí. Bočnice dokonale přenášejí impulsy na hranu a zároveň tlumí vibrace. Titanalové pláty zvyšují torzní tuhost a tím pádem zlepšují vlastnosti na tvrdém povrchu.

 

 

SLANTED SIDEWALL FUSIONCORE

Jádro z Densolite spolu s bočnice tvoří konstrukci, která se vyznačuje velmi příjemným ovládáním a odpouští chyby jezdce. Tyto vlastnosti ocení hlavně lehčí lyžaři nebo lyžařky.

 

 

SLANTED SIDEWALL WOODCORE

Klasická konstrukce s bočnicemi a celodřevěným jádrem bez výztuh. Lyže je velmi přizpůsobivá lehce ovladatelná.

 

SLANTED SIDEWALL FUSIONCORE WOOD

Jádro lyže je převážně tvořeno ze dřeva, které je na středu lyže. Mezi bočnicemi a dřevěným středem lyže je hmota densolite. Bočnice zaručují dobré tlumení vibrací. Lyže není náročná na precizní techniku a odpouští jezdecké chyby.

 

 

SIDEWALL CAP FIBRE

Konstrukce s bočnicemi pod vázáním a capová konstrukce na špičce a patě je zárukou vyvážených vlastností, bez přehnaných nároků na techniku lyžaře.

 

VARIO CUT DENSOLITE

Velmi lehké a dynamické jádro vyrobené z Densolite spolu s konstrukcí Vario Cut umožňuje měnit radius lyže podle rychlosti a stylu jízdy lyžaře.

 

 

VARIO FLEX POWERCORE CAP

Spodní vrstva Doubledecku je tvořena celodřevěným sendvičovým jádrem, což pomáhá zvyšovat tvrdost lyže při zatížení a vyšších rychlostech.

 

 

VARIO FLEX DENSOLITE

Jádro z Densolite je lehké a díky konstrukci Doubledeck se mění tvrdost lyže podle rychlosti a stylu jízdy lyžaře.

 

 

VARIO CAP FIBRE

Klasická capová konstrukce s pěnovým jádrem.

 

 

STEP DOWN SIDEWALL WOODCORE TI

Half-cap konstrukce spolu s celodřevěným jádrem s titanalovými výztuhami dávají lyži sportovní vlastnosti a dlouhou životnost.

 

 

STEP DOWN SIDEWALL WOODCORE

Half-cap konstrukce spolu s celodřevěným jádrem je velice pružná konstrukce s výbornou pevností. Lyže s touto technologií jsou velice rychle do oblouku.

 

 

STEP DOWN SIDEWALL 3L WOODCORE

Half-cap konstrukce spolu s celodřevěným jádrem je velice pružná konstrukce s výbornou pevností. Lyže s touto technologií jsou velice rychle do oblouku.

 

STEP DOWN SIDEWALL 2L WOODCORE

Half-cap konstrukce s celodřevěným jádrem. Bočnice má 2 vrstvy, což zaručuje spolu s celodřevěným jádrem dlouhou životnost lyže i při používání v parku.

 

STEP DOWN SIDEWALL CAP FIBRE TI

Half-cap konstrukce. Pěnové jádro vyztužené titanalem. Titanal umožňuje, aby lyže byla stabilní i při vyšších rychlostech a zvyšuje torzní tuhost.

 

 

CAP FIBRE

Klasická capová konstrukce s pěnovým jádrem.

 

STEP DOWN SIDEWALL CAP FIBRE

Half-cap konstrukce s pěnovým jádrem. Měkčí jádro pomáhá začínajícím lyžařům naučit se dobře prošlápnout lyži.

 

 

CAP DENSOLITE

Capová konstrukce s jádrem z Densolite. Velmi lehká a dobře ovladatelná lyže.

Navštivte naší prodejnu a servis: Masarykovo Nám. 1212/49, 586 01 Jihlava

Navštivte nás
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.