O nás

Založení firmy Howa, s.r.o., která provozuje obchod Sport 2000 Jihlava a e-shop www.sport2000jihlava.cz se datuje od roku 2009. Myšlenka, že založíme obchod vznikala dlouho, jelikož jsem nadšený lyžař a snowboardista, plus se věnuji dalším sportům, jako kiteboarding, fotbal, tenis, bike.

Chtěl jsem i ostatním poskytnout kvalitní výběr zboží v Jihlavě. Při cestách do Rakouska jsem viděl obchody pod značkou sport 2000 a přesně takový standard jsem chtěl mít i u nás v Čechách, prostě obchod, který by uměl poskytovat podobné zboží a servis jako v rakouských střediscích...postupně se na to nabalovali další sporty.. Od začátku jsme se spojili se silným partnerem ve sportovní branži, kterým je družstvo SPORT 2000, které má v Rakousku 29 % trhu se sportovním zbožím a působí v mnoha zemích Evropy. https://www.sport2000.cz/informace/historie-52.


Po roce existence jsme pořídili nové stroje na servis lyží od značky Wintersteiger, jsme tedy schopni zákazníkům a naší půjčovně lyží poskytnout služby na vysoké úrovni.

Stále pro vás obchod a eshop vylepšujeme a věříme, že co nejdříve vám budeme moci v našem e-shopu nabídnout veškerý sortiment.

Náš cíl je nabízet kvalitní produkty a služby za rozumné ceny. Nechceme konkurovat řetězcům typu Sportisimo či Decathlon.

 

My jsme prodavači, NE podavači. Vše co prodáváme máme vyzkoušené a prověřené!

 

Když si k nám přijdete vybrat lyže, vždy dostanete něco navíc... Provozujeme také půjčovnu lyží a dalších doplňků.


Na příští sezonu rozšíříme náš sortiment o značky elektrokol a klasických kol Haibike a Author, kde budeme mít regionální zastoupení a budu zde na výběr z cca 80 kol. 


Naše specializace je zima (lyže, běžky, snowboarding) , cyklo sortiment, outdoor....v budoucnu se chceme věnovat pořádně těmto třem segmentů. Po letech provozování sportovní prodejny preferuji hlubší znalost konkrétního segmentu, než mít na krámu obrovské množství zboží, kterému nerozumím a sám jsem ho nevyzkoušel.

 

Navštivte naší prodejnu a servis: Masarykovo Nám. 1212/49, 586 01 Jihlava

Navštivte nás
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.